Jdi na obsah Jdi na menu
 


Epizody II

12. 5. 2007

 ObrazekEpizody II

2. díl
Sawyer s Michaelem se na troskách voru plaví na moři a zuřivě se přitom hádají.  V podzemním komplexu se Locke dozvídá o osudu Desmonda, který musí každých 108 minut zadat do počítače nám už známou kombinaci čísel.
Sawyera s Michaelem zažene proud zpět k ostrovu, když vstoupí na pláž, běží jim vstříc svázaný Jin a v patách jsou mu Druzí.
Flashback: Michael bojuje prostřednictvím soudu se Susan o právo vychovávat Walta. 

3. díl - Instruktáž
Desmond se v komplexu stává zajatcem trosečníků, při jejich souboji je poškozen počítač. Jack a Locke shlédnou instruktážní film společnosti Dharma.
Michael, Sawyer a Jin se stali zajatci Druhých. Ana Lucia z nich vytáhne informace a zabaví Sawyerovi pistoli.
Kate přivede do bunkru Sayida, aby opravil počítač. Locke pak přesvědčí Jacka, aby se ujali Desmondova úkolu zadávat každých 108 minut do počítače kombinaci čísel.
Flashback: sledujeme zrod vztahu Locka a Helen, komplikovaného tím, že se Locke stále nemůže vyrovnat se zradou, kterou na něm spáchal jeho otec.

4. díl - Huga nemá nikdo rád
Hugo dostal na starost sklad potravin v podzemním komplexu, velmi ho ten úkol tíží, nejraději by celý kryt vyhodil do povětří. Nakonec přesvědčí Jacka, že se potraviny mají rozdělit mezi trosečníky.
Sawyer, Michael a Jin se dozvídají, že lidé, kteří je zajali, jsou trosečníci z druhé, zadní části jejich letadla. Je mezi nimi i Bernard, manžel Rose.
Jack a Sayid pokračují v průzkumu podzemního komplexu a objevují zdroj silného magnetického záření...

5.díl - Ztráty a nálezy
Druhá skupina přeživších se vydává s Michaelem, Sawyerem a Jinem najít tu první. Michael se ale odpojí, aby hledal Walta. Eko s Jinem ho nakonec přivedou zpět, těsně se přitom minou v džungli s těmi Druhými.
Sum ztratila svůj snubní prsten, zoufale ho hledá, všichni se jí snaží pomoct. Nakonec ho najde Kate.
Flashback: dozvídáme se víc o minulosti Jina a Sun ještě před jejich seznámením.

6. díl - Opuštěni
Druhá skupina trosečníků se vydala na pochod džunglí, ale zdržuje je raněný Sawyer, jehož stav se stále horší. Nakonec ho ostatní musejí nést na nosítkách. Shannon a Sayid k sobě opět našli cestu po Boonově smrti, ale pak Shannon spatří na okamžik v džungli promočeného Walta. Sayid jí nevěří, a tak se Shannon vydává hledat Walta sama. Sayid ji dohoní a v bouřce a dešti spatří zjevení oba. Shannon se k němu rozběhne, vtom padne výstřel a ona se zhroutí mrtvá k zemi.
Flashback: dozvídáme se, jak nevlastní matka připravila Shannon o dědictví po smrti jejího otce (zemřel při téže nehodě, při které byla zraněna Sarah). Jedinou oporou jí byl nevlastní bratr Boone.

7. díl - Těch druhých 48 dní
Sledujeme, jak prvních 48 dní na ostrově prožívala druhá skupina trosečníků. Od začátku je ohrožují ti Druzí, kteří postupně unesou 12 z nich, včetně malých dětí. Trosečníci, jejichž vůdkyní se stala Ana Lucia, usoudí, že mají mezi sebou zvěda, podezření padne na Nathana. Ana Lucia vykope jámu a Nathana do ní uvrhne. Po několika dnech ho tajně vysvobodí Goodwin, aby ho vzápětí zabil.
Skupina najde v džungli bunkr s logem Dharmy a vysílačku. Tou se spojí s Boonem v nám už známé scéně. Ana Lucia odhalí, že "tím Druhým" je Goodwin, a zabije ho. A pak se objeví Jin, Sawyer a Michael, a nakonec se odehraje osudné setkání se Shannon, které už jsme viděli v minulé epizodě.

Reklama:

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář